PRO PSY : krmiva - největší výběr značek v Jindřichově Hradci pro všechny věkové kategorie psů od ekononické, přes prémiovou, po nejvyšši kvalitu, vitamíny, největší výběr pamlsků - masové, žvýkací, dentální, sušenky,...konzervy, paštiky, kapsičky, přílohy, mražené maso, široký výběr hraček, náhubky, obojky, vodítka - samonavíjecí, přepínací,... postroje, misky, hárací kalhotky, obrovský výběr pelechů, značný sortiment oblečků za skvělé ceny, přepravky, tašky, postroje do auta, antiparazitika, ušní, oční, nosní kapky, péče o zuby, odpuzovače, hřebeny, kartáče, kleštičky na drápky, a další potřeby a nezbytnosti k spokojenosti Vašich pejsků

PRO KOČKY: krmiva - velký výběr, paštičky, konzervy, kapsičky, pamlsky, vitamíny, tráva pro kočky, škrábadla, toalety kryté i nekryté, podestýlky silikonové, hrudkující,... velký sortiment pelíšků, přepravky, hračky, misky, obojky, postrojky, vodítka, zkrátka vše co potřebují kočičky pro spokojený život v naší společnosti.

PRO HLODAVCE : velký výběr krmiv - více značek, pamlsky, minerální kameny, okusovadla, domečky, napaječky, misky, klece, přepravky, seno, hobliny i jiné podestýlky,....ať se mají u Vás dobře.

PRO PTÁKY : různé zrniny i směsi ke krmení pro malé, střední i velké papoušky, kanáry, andulky, drobné exoty, tyčinky, sépiové kosti, vitamíny, budky, klece, napaječky, hračky, ...pro radost ze života.

PRO RYBIČKY A TERARIJNÍ ZVÍŘATA : krmiva, živé krmení (crvčky, sarančata, šváby, červy moučné i zofobas), teploměry, filtry, čerpadla, umělé rostliny, živé rostliny, akvária, štěrky, podestýlky do terárií, topítka,....aby jim nic nechybělo.

PRO HOSPODÁŘSKÁ ZVÍŘATA : základní krmení pro koně, ohlávky, vodítka,  čištění, jezdecké rukavice, mazání na kopyta,... Krmné směsi pro pro nosnice, králíky, křepelky, holuby,... grity, vitamínověninerální směsky